Apgyvendinimas/ Savitarna

Savitarna

Įsiregistravimas į viešbutį (Self check - in)

Kad svečiai galėtų jaustis visiškai saugūs ir iki minimumo sumažintų kontaktų su žmonėmis skaičių, “Grand SPA Lietuva” komplekso viešbučiuose įdiegėme galimybę įsiregistruoti savarankiškai. Pilnai su viešbučio valdymo sistema integruotas savitarnos terminalas leidžia svečiui pačiam, be personalo pagalbos, įsiregistruoti atvykus į viešbutį. Su viešbučio valdymo sistema integruotas savitarnos terminalas atlieka visas svečio įsiregistravimo funkcijas: randa svečio rezervaciją,  patikrina asmens dokumentą, pateikia užsakytų paslaugų suvestinę, priima mokėjimą per banko mobiliąją programėlę, suprogramuoja ir išduoda svečio kambario raktą-kortelę.

Savitarnos terminalas yra susietas su visu rezervacijos procesu. Vos atlikus rezervaciją internetu sistema automatiškai išsiunčia kvietimą pradėti įsiregistravimo procesą savo telefono arba kompiuterio interneto naršyklėje. Atlikus registracijos procesą internetu iš anksto, svečiui į mobilųjį telefoną atsiunčiama žinutė su kodu, kurį įvedus savitarnos terminale telieka pasiimti kambario raktą-kortelę. Tokiu atveju svečio kelias iki kambario tampa dar trumpesnis ir greitesnis. Sistema patogi ir jau ne pirmą kartą atvykstantiems svečiams. Atlikus registraciją ir pakartotinai atvykus į viešbutį nebereikės kiekvieną kartą iš naujo įvesti tų pačių duomenų – galima išsaugoti asmens ir mokėjimo kortelės duomenis bei ja atsiskaityti.

Išsiregistravimas iš viešbučio (Self check - out)

Norėdami maksimaliai užtikrinti savo svečių saugumą, sukūrėme galimybę ir išsiregistruoti iš viešbučio savarankiškai. Išvykimo dieną, svečias gauna SMS žinutę ir elektroninį laišką su aktyvia nuoroda, kurią paspaudus, svečias gali matyti programos suformuotą savo viešnagės viešbutyje sąskaitą ir iš karto apmokėti per "Paysera" sistemą. Atsivėrusiame lange svečias turi nurodyti savo planuojamą išsiregistravimo iš viešbučio laiką, palikdamas kambario raktą-kortelę tiesiog kambaryje. Jeigu reikalinga PVM sąskaita - faktūra už suteiktas paslaugas, svečias turi kreiptis į viešbučio registratūrą. 

selfsceck in

Mūsų viešbučiai

4–ių žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Dzūkija“

4–ių žvaigždučių apartamentinis viešbutis „Dzūkija“

4–ių žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“

4–ių žvaigždučių viešbutis „Druskininkai“

3–jų žvaigždučių viešbutis  „Lietuva“

3–jų žvaigždučių viešbutis „Lietuva“