Apgyvendinimas/ Viešbutis Druskininkai 4*

Viešbutis Druskininkai 4*

Viešbutis Druskininkai 4*

Jei jums artima moderni Europos dvasia ir nesenstanti klasika, kviečiame apsistoti atnaujintame 4-ių žvaigždučių viešbutyje „Druskininkai“. Jūsų laukia net 59 erdvūs originalaus dizaino numeriai: vienviečiai, dviviečiai, antialerginiai, mini liukso, liukso klasės kambariai ir prezidentiniai apartamentai. Prezidentiniai apartamentai su individualiomis apsaugos sistemomis įrengti viršutiniame viešbučio „Druskininkai“ aukšte.

Santūriai elegantišku stiliumi įrengti „Druskininkų“ viešbučio kambariai apgaubia ramybe, o iš balkonų atsiveria nuostabūs kurorto vaizdai. Visuose apartamentuose įdiegtos moderniausios technologijos: palydovinė televizija, bevielis internetas, individualiai reguliuojamos kondicionavimo bei šildymo sistemos, darbo vieta, seifas ir minibaras.

Jūsų patogumui kiekviename kambaryje yra minkšti chalatai, šlepetės bei būtiniausi higienos reikmenys. Svečių automobiliams skirta viešbučio aikštelė. Mielai laukiami svečiai su augintiniais.

Viešbutis ,,Druskininkai“ – tai Jūsų rezidencija.

Registratūros tel.+370 313 52566

Rezervuokite

Druskininkai logotipas

4–ių žvaigždučių viešbutyje „Druskininkai“ Jūsų laukia

59

erdvus originalaus dizaino kambarys

gyvunai taip

GYVŪNAI

Augintiniai, iš anksto suderinus su viešbučio administracija, priimami viešbutyje viešbutyje „Druskininkai“. Gyvūnams taikomas papildomas mokestis už parą. Smulkesnės informacijos teiraukitės registratūroje.