Apie mus

Apie mus

„Grand SPA Lietuva“ – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas, įsikūręs pačiame Druskininkų kurorto centre, ant Nemuno ir Ratnyčėlės upių santakos šlaito.

Įsikūrę „Grand SPA Lietuva“ komplekse pasijusite patekęs į tikrą sveikatos šalį, kur galėsite mėgautis ramybe, o mūsų specialistai pasirūpins Jūsų sveikata ir gera nuotaika. 

Pagrindinė „Grand SPA Lietuva“ veikla – tęsti senąsias Druskininkų kurorto sveikatinimo ir gydymo tradicijas bei padėti svečiams atkurti fizinę organizmo būklę ir sustiprinti dvasines jėgas. Tačiau komplekse „Grand SPA Lietuva“ galima ne tik pasinerti į pojūčių kupiną pasaulį, bet ir lengvai suderinti poilsį su darbu. Teikiame daugybę paslaugų: apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogų, konferencijų ir renginių organizavimo.

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“ siekia būti draugiškas aplinkai. Komplekse įgyvendintas didžiausias Baltijos šalyse 6 mln. Lt vertės geoterminio šildymo projektas. Tokiu būdu kartu išsprendžiamas ir didžiulio šilumos poreikio klausimas, ir saugomas tyras kurorto oras. Geoterminis šildymas kompleksui kainuoja daugiau nei dvigubai pigiau nei centralizuotai tiekiama šiluma, o kurorto oras, šildymui nedeginant dujų, tapo švaresnis.

KOMPLEKSE VYKDOMA APLINKOS APSAUGOS POLITIKA

  • Teikti paslaugas laikantis visų aplinkos apsaugos teisinių ir kitų reikalavimų.
  • Siekti nuolatinio aplinkos apsaugos veiksmingumo gerinimo ir taršos prevencijos.
  • Taupiai naudoti gamtinius ir energetinius išteklius.
  • Nustatyti aplinkos apsaugos tikslus šios politikos įgyvendinimui, skirti reikiamus išteklius ir kviesti visus darbuotojus sutelkti pastangas jos vykdymui.
  • Gilinti darbuotojų žinias aplinkos apsaugos srityje.
  • Gerinti atliekų tvarkymą.

 

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, ei. p. tamvba@wtat.lt. tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt'). taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.