Partneriai / Draugai

Lojalumo kortelė

Mus ir mūsų draugus vienija bendra nuolaidų sistema

Lojalumo programos taisyklės

Achemos grupė

Achemos grupė

Koncernas „Achemos grupė“ yra nacionalinio kapitalo įmonė. Koncernas vienija daugiau kaip 50 Lietuvoje ir užsienyje veikiančių bendrovių, kuriose dirba apie 5000 darbuotojų. Koncerno bendrovės sėkmingai konkuruoja ne tik su Lietuvos, bet ir Vakarų Europos gamintojais. Jų produkcija eksportuojama į daugiau nei 40 pasaulio šalių.

www.achemosgrupe.lt
VIEŠBUTIS "PALANGOS VĖTRA" ****

VIEŠBUTIS "PALANGOS VĖTRA" ****

Pirmasis viešbutis Palangoje įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradiciją.

Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas.

www.palangosvetra.lt
VIEŠBUTIS "OLD MILL HOTEL" ***

VIEŠBUTIS "OLD MILL HOTEL" ***

Ant marių kranto, o kartu ir miesto centre – pačioje Klaipėdos uosto širdyje, senosios piliavietės teritorijoje – įsikūręs modernus viešbutis „Old Mill Hotel” kuria harmoningą ir romantišką aurą, praturtintą jūros energijos.

www.oldmillhotel.lt
VIEŠBUTIS "MAGNUS" ***

VIEŠBUTIS "MAGNUS" ***

Trijų žvaigždučių viešbutis Kauno miesto centre, duris atvėręs nuo 2008 m. gruodžio 1 d.

www.magnushotel.lt

Partneriai

Odinių ir kailinių drabužių salonas CRONUS
Adresas

V. Kudirkos g. 45, Druskininkai (Viešbutis “Lietuva” I aukštas)

CRONUS KAILINIAI

Tel. +370 615 25 584

Odos ir kailių parduotuvė Cronus
info@cronus.lt

Odinių ir kailinių drabužių salonas CRONUS

Mūsų salonuose galite įsigyti aukščiausios kokybės audinių, bebro, avikailio kailinius pasiūtus geriausių Italijos, Vokietijos bei Lietuvos meistrų. Prekiaujame BALDININI avalyne bei aksesuarais, ANDREA MABIANI rankinėmis. Didelis pasirinkimas odinių striukių, paltų, vyriškų ir moteriškų kailinių kepurių.

Saulės grožis
Saulės grožis 
Adresas

V. Kudirkos g. 45, Druskininkai (Grand SPA Lietuva gydyklų korpuso pirmąjame aukšte)

Darbo laikas
I - VII ...........9.00 - 19.00
Kontaktai

Tel. +370 313 51 920
+370 677 62 717

kudirkos@sarmabeauty.lt

Saulės grožis

MIELIEJI, ATSKLEISKIME SAVO GROŽĮ!

Būkime atviri, kiekvienam iš mūsų pravers profesionalų patarimai, kaip nuostabiai atrodyti. Iš širdies sakau, grožio namuose SARMA STYLE radau viską, ko man reikėjo. Ten dirba tikrai profesionalūs ir puikiai savo darbą išmanantys kirpėjai-stilistai, kosmetologai, manikiūrininkai. Salono aplinka jaukumu ir šiluma primena atostogas. Norite savito stiliaus? Puiku, čia Jums parinks ir pasiūlys tik tai, kas tikrai gražu ir Jums tinka. 

Užsiregistruoti įvairioms procedūroms – vieni niekai! Tereikia surinkti telefono numerį arba adresą internete ir esi „teisėtas“ grožio namų narys.

Grožio namų darbas puikiai organizuotas, kiekvienam klientui tik jam skirtas laikas. Kaip malonu, kai gali pora laisvų minučių tarp grožio procedūrų pasimėgauti gaivinančios arbatos ar kvapnios kavos puodeliu, pora gurkšnių... ir dienos, savaitės rūpesčiai pasitraukia...

PABĖGIMO KAMBARYS

Laisvalaikio klube „Sūkurys"

www.trainbrain.lt

+370 676 44640

PABĖGIMO KAMBARYS

Laisvalaikio klube „Sūkurys" veikia pabėgimo kambarys "TRAIN YOUR BRAIN". Kviečiame 2-6 asmenų komandas išmėginti šią intelektualią pramogą. Šiuo metu veikia du kambariai - Scary SPA ir Mikalojaus Konstrantino. Rezervuoti laiką galima telefonu  +370 676 44640. Daugiau informacijos - www.trainbrain.lt

LEKI LENHART GMBH

LEKI – daugiausia patentų turinti ir daugiausia naujovių diegianti slidinėjimo ir vaikščiojimo lazdų gamybos įmonė. Revoliucingų naujovių diegimas, gaminių funkcionalumas ir patogumas LEKI padarė vieną iš pasaulinės rinkos lyderių, diktuojančių šiaurietiškojo ėjimo, vaikščiojimo ir slidinėjimo inventoriaus dizaino ir technologijų standartus.

SPORTINĖ APRANGA

Tai didžiausia Lietuvoje internetinė sporto prekių parduotuvė, kurioje rasite žymiausių gamintojų produkciją

Laimėkime visi kartu!