Konferencijoms/ Renginiai

Renginiai

VI tarptautinis festivalis „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“

                                        

Rugpjūčio 13 dieną 19 val. „Grand Spa Lietuva“, „Nemuno“ salė, V. Kudirkos g. 45

                                              „FEISBUKAS. Life“

            Krūva dėžių, rašomasis stalas ir ekranas. Logistikos įmonės darbuotojo kabinetas. Jaunas žmogus ką tik paskelbė įrašą feisbuke. Ir nuo šio momento prasideda naujas jo gyvenimas virtualioje erdvėje.

             Kiek mes priklausomi nuo socialinių tinklų, kaip „like'ų“ gavimas arba negavimas veikia mūsų nuotaiką, kiek laiko praleidžiame virtualioje erdvėje? Kasdien šie klausimai tampa vis aktualesni. Galinos Poliščiuk režisuotas spektaklis, kuriame vaidina latvių modelis, aktorius, televizijos laidų vedėjas Andris Bulis, – kaip tik apie tai, kaip mes gyvename savo vienintelį, nepakartojamą, iš aukščiau duotą gyvenimą. Kaip mes jį branginame ir ką paliekame po savęs.

            Pasak režisierės, spektaklio idėja paimta iš jos pačios gyvenimo: kaip sunku pradėti rytą nuo žvilgsnio pro langą, o ne nuo žvilgsnio į telefono ekraną, į kurį persikėlė visas gyvenimas: „Kulinariniai receptai, kelionių nuotraukos... Pasirodo, galima gyventi neakivaizdiniu būdu – feisbukas suteikia tokią galimybę. Kaip gaila, kad gyvenime negalima pašalinti kai kurių žmonių taip, kaip galima pašalinti juos iš feisbuko draugų. Toks visiškas realaus gyvenimo pakeitimas virtualiu egzistavimu ir paskatino mane sukurti spektaklį.“       

Režisierė Galina Poliščiuk

Vaidina Andris Bulis

Bilietus platina www.bilietai.lt

Darbo laikas

I - IV ...........8.00 - 17.00
V ................8.00 - 16.45

 

Kontaktai

Tel. nr.: +370 313 60 526
Mob. tel.: +370 688 96422
El.paštas: conference@grandspa.lt

Contact Form Widget

Vita

Konferencijų vadybininkė

Jei derinate darbą ir poilsį, Jūsų paslaugoms konferencijų centras.

Klauskite