O kas čia?/ Apie "O kas čia?"

Apie "O kas čia?"

Daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus jus pasitiks PARKO KARALIENĖ ŽIRAFA „Ore“ ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį.

O KAS ČIA? TAI: 
Oro balionų terminalas ir patekimas į parką su saugumo patikra, ROJAUS paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, PIRATŲ SALA ir SLĖPTUVĖS tikriems nuotykių ieškotojams  su netikėtomis laipynėmis, BAZĖ 112 ir 4 RATŲ DIRBTUVĖS drąsuoliams, ŽAISLŲ LIGONINĖ mažosioms svajotojoms, FĖJŲ DVARAS su žaviais GROŽIO NAMAIS ir šalia pasislėpusi SAPNŲ PALĖPĖ, KINAS TARP RATŲ GREIČIO TRASOS tikriems lenktynininkams RAMYBĖS OAZĖ ir PYPLIŲ SKVERAS mažiausiems ROŽINĖ Kepyklėlė skoniams ir vaikiškai fantazijai.
Magišku meniu viliojanti KAVINĖ su joje įsikūrusia TROLIŲ PALĖPE, kurioje apsigyvens tik didžiausiems svajotojams matomi maži padarėliai. Troliai-žavingos išvaizdos ir linksmo būdo naujieji draugai, kurie žada nuotykius, kokių jau seniai neregėjote! Jie šoka, sportuoja, dainuoja,  daug linksminasi, o svarbiausia auga stiprūs ir sveiki. Dievina skristi oro balionu, laižydami TROLIŲ šokoladinius šaukštelius.