Hamamo procedūros

Hamamo pirtyje atliekamos procedūros:

Kūno šveitimo procedūra

Ekologišku šveičiamuoju mišiniu nušveičiamas visas kūnas. Procedūros metu pašalinamos negyvosios odos ląstelės, išvalomos poros, paskatinamas odos atsinaujinimas. Suminkštėja viso kūno oda, pagerėja kraujotaka. Kūno šveitiklis pagal kliento pageidavimą arba odos būklę.

Įtrynimas medumi

Daug vitaminų ir mikroelementų turintis medus – viena unikaliausių gamtos dovanų. Medus rekomenduojamas kaip stiprinantis vaistas susilpnėjus organizmui. Šiuo gamtos stebuklu įtrintas kūnas atsipalaiduoja, oda tampa švelni ir lygi kaip aksomas, sumažėja įtampa.

Putų masažas

Viso kūno masažas atliekamas naudojant ajurvedinį vaistažolių muilą, kurio sudėtyje – 18 rūšių vaistinių augalų ekstraktų ir kokoso branduolių aliejų. Visa tai ramina, gaivina ir gydo odą. Lengvas putų masažas atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

Įtrynimas kūno sviestu

Tai nuostabi jauninanti kūno procedūra. Šios procedūros metu pamaitinama, minkštinama ir jauninama oda, atsipalaiduoja visas kūnas. Procedūrai atlikti naudojamas kūno sviestas.Tai išskirtinis produktas, kurio sudėtyje yra vitaminų: A, B2, B3, C ir E, negyvosios jūros mineralų, pasifloros ir papajos esencijų, kurių dėka stabdomas senėjimo procesas. Kūno sviestas praturtintas natūraliomis medžiagomis, turinčiomis antioksidantų, skatina odos elastingumą ir stabdo odos išsausėjimą.

Įtrynimas eteriniais aliejais

Ši procedūra – tai švelnių rankų prisilietimų ir gydomųjų aromatų harmonija, padedanti atsipalaiduoti bei pailsėti, grąžinanti dvasinę pusiausvyrą. Nuo seno gerai žinoma, kad eteriniai aliejai reguliuoja natūralią organizmo pusiausvyrą, stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, šalina toksinus ir pažadina organizmo energiją.

 

Darbo laikas

I ...............12.00 - 20.00
II-V ..........12.00 - 22.00
VI .............10.00 - 22.00
VII ............10.00 - 20.00

Pirtys

I ................12.00 - 20.00
II-V ............12.00 - 22.00
VI ...............10.00 - 22.00
VII ..............10.00 - 20.00
Contact Form Widget

Gerda

Vandens parko administratorė

Vanduo – sveikatos pagrindas

Klauskite