Parduotuvė

Vandens parko registratūra aptarnauja šalia esančią prekybos salę, kurios prekių asortimentą sudaro: maudymosi reikmenys, aukštos kokybės kosmetika, suvenyrai. Žemiau pateikiame sąrašą įmonių, kurių produkciją siūlome.

dsm produkcija 

Mon Platin DSM - kosmetika su Negyvosios Jūros mineralais iš Izraelio. SPA Jūsų jaukiuose namuose. Mon Platin DSM produktų linija sukurta iš natūraliai gamtoje esančių Negyvosios Jūros mineralų ir dumblo. Tai užtikrina produktų natūralumą ir visapusišką odos priežiūrą. Mon Platin laboratorijose sukurti produktai pasižymi naujausiais moksliniais pasiekimais kosmetikos srityje, todėl kiekvienas vartotojas gauna ypatingą naudą.

 fashy produkcija

FASHY yra vidutinio dydžio kompanija, kuri koncentruojasi į viso pasaulio rinkas ir pirmauja šildyklių gamyboje. FASHY ekspertai kuria bei vysto inovatyvius produktus ir idėjas. Produktų linija "in and around water" (plaukimo akiniai, plaukimo kepuraitės, šlepetės ir kiti aksesuarai) galite rasti mūsų parduotuvėje. Visi produktai išskirtinio dizaino ir geros kokybės. FASHY produktų galima rasti 70 šalių, ir tikrai kiekvienoje vokiečių šeimoje.

Darbo laikas

10.00 - 20.00
II - VI10.00 - 22.00
VII9.00 - 21:00