Procedūros po pirties

Procedūros po pirtiesĮtrynimas medumi

Daug vitaminų ir mikroelementų turintis medus – viena unikaliausių gamtos dovanų. Nuo seno jis rekomenduojamas kaip stiprinamasis vaistas susilpnėjus organizmui. Šiuo gamtos stebuklu įtrintas kūnas atsipalaiduoja, oda tampa švelni ir lygi kaip aksomas, sumažėja įtampa.
Sveikatai naudinga atpalaiduojamoji įtrynimo medumi procedūra atliekama pirtyje „Hammam“. 


Muilo (putų) masažas

Viso kūno masažas atliekamas naudojant ajurvedinį vaistažolių muilą, kurio sudėtyje – 18 rūšių vaistinių augalų ekstraktai ir kokosų branduolių aliejus. Visa tai ramina, gaivina ir gydo odą.
Lengvas putų masažas atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą.

Kūno šveitimas

Ekologišku šveičiamuoju mišiniu nušveičiamas visas kūnas. Procedūros metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, išvalomos poros, paskatinamas odos atsinaujinimas. Suminkštėja viso kūno oda, pagerėja kraujotaka.Galimi kūno šveitimai:su "Mon Platin" šveitikliu arba su beržų pumpurų šveitikliu

 

Įtrynimas eteriniais aliejais

Ši procedūra – tai švelnių rankų prisilietimų ir gydomųjų aromatų harmonija, padedanti atsipalaiduoti bei pailsėti, grąžinanti dvasinę pusiausvyrą. Nuo seno gerai žinoma, kad eteriniai aliejai reguliuoja natūralią organizmo pusiausvyrą, stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, šalina toksinus ir pažadina organizmo energiją. 

 

Įtrynimas kūno sviestu

Tai nuostabi jauninanti kūno procedūra. Šios procedūros metu pamaitinama, minkštinama ir jauninama oda – ko pasekoje atsipalaiduoja visas kūnas.Procedūrai atlikti naudojamas kūno svietas, tai išskirtinis produktas, kurio sudėtyje yra vitaminų A, B2, B3, C ir E, negyvosios jūros mineralų, pasifloros ir papajos esencijų, kurių dėka stabdomas senėjimo procesas.Kūno sviestas praturtintas natūraliomis medžiagomis, turinčiomis antioksidantų, skatinantis odos elastingumą ir stabdantis odos išsausėjimą.

 

 

Vandens parko profilaktika
%

Vandens parko profilaktika

Š.m. lapkričio 8 - 25 d. (imtinai) vandens parkas nedirbs.

Darbo laikas

10.00 - 20.00
II - VII10.00 - 22.00

Pirtys

10.00 - 20.00
II - VII10.00 - 22.00