Tailandietiški masažai

tailandietiski masazaiViso kūno masažas su aliejumi

Šis masažas Tailande vadinamas švedišku masažu. Masažuojama tik delnais ir nykščiais. Lėtais ir giliais judesiais, naudojant natūralius aliejus, stimuliuojama kraujo apytaka bei atpalaiduojami įtempti raumenys. Toks masažas taip pat atgaivina ir odą.

Klasikinis Tailando masažas

Tai dvigubo poveikio masažas. Atliekant akupresūrą atpalaiduojami įtempti raumenys, gerinama kraujotaka bei emociniame lygmenyje subalansuojama vidinė būsena. Po šio masažo išeisite lyg naujai gimę.

Aromaterapinis masažas

Aromaterapija – tai yra menas išgauti iš žolelių, gėlių, prieskoninių augalų bei medžių žievių ypatingą aliejų. Mūsų meistrės iš Tailando naudojami aliejai suteiks Jūsų kūnui ir sielai ramybę bei palengvėjimą.

Stimuliuojantis masažas

Tai stiprus, energingas, stimuliuojantis, visų raumenų grupes veikiantis masažas. Poveikis: padidėjęs kūno lankstumas, nuovargio sumažėjimas, energijos antplūdis, pagerėjusi kraujo apytaka ir streso poveikio sumažėjimas.

Atpalaiduojantis masažas

Labai lengvas, švelnus masažas. Atliekamas lėtais ir plačiais sukamaisiais judesiais. Jo metu Jūsų kūnas ir dvasia išsivaduos nuo įtampos ir streso.

Tailando kūno šveitimas

Šveičiamuoju mišiniu nušveičiamas visas kūnas. Procedūros metu pašalinamos negyvosios odos ląstelės, išvalomos poros, paskatinamas odos atsinaujinimas. Suminkštėja viso kūno oda, pagerėja kraujotaka. Kremo įmasažavimas.

Nugaros-pečių juostos masažas

Tai masažas, skirtas nugaros, kaklo ir pečių raumenų atpalaidavimui. Jis skirtas tiems, kas dirba sėdimą darbą, kai pagrindinis kūno svoris tenka viršutinei nugaros daliai bei kaklui.

Kojų-pėdų refleksologinis masažas

Refleksologija – tai vienas iš seniausių gydymo būdų, kuris buvo praktikuojamas tiek kiniečių, tiek Amerikos indėnų medicinoje. Šio masažo metu kojų pėdose yra stimuliuojami tam tikri taškai, susiję su įvairiomis viso kūno dalimis. Pagerėja kraujo apytaka bei viso kūno būsena.

Galvos masažas

Visiškai atpalaiduojantis masažas. Masažuojamos tos kūno dalys, kurios yra labiausiai paveikiamos streso ir įtampos: pečiai, galva ir kaklas. Baigiama atjauninančiu veido bei galvos odos masažu. Šis masažas padeda sumažinti galvos skausmus, sinusitą bei nemigą.

Rankų masažas

Masažuojami plaštakose esantys specialūs taškai, kurie atsako už visų organų darbą. Tai yra malonus, atpalaiduojantis masažas, suteikiantis atgaivą ne tik rankoms, bet ir visam kūnui.

Drėkinantis masažas

Šiam masažui naudojamas Mon Platin kūno sviestas, kuris intensyviai drėkina ir stangrina odą, grąžina prarastą elastingumą. Po šio atpalaiduojančiojo masažo jūsų oda įgis šilko švelnumą bei maloniai kvepės.

Veido masažas

Tai natūralių priemonių bei švelnaus taškinio masažo derinys. Po šio masažo oda tampa švelni ir skaisti, suteikdama Jums sveikumo bei šviežumo pojūtį.

Plaukų kaukė

Naturali plaukų kaukė. Mūsų meistrės iš Tailando iš natūralių produktų sukurta kaukė plaukams. Po šios kaukės plaukai tampa purūs ir stiprūs.Plaukų kaukė su Mon Platin kosmetika. Naudojami produktai su negyvosios jūros mineralais. Ypač tinka sausiems plaukams. Atstatoma plaukų drėgmė, maitinama galvos oda.

Jaunystės spindesys (veido masažas + veido kaukė)

Ši procedūra skirta veido odos priežiūrai, lėtina amžiaus odos pokyčius, grąžina odai jaunystės skaistumą. Naudojamos tik natūralios gamtos medžiagos.

Malonumų šaltinis (veido masažas + veido kaukė + klasikinis Tailando masažas)

Ši procedūra padės pamiršti stresą, nuovargį, o tuo pačiu atpalaiduos veido bei viso kūno raumenis, suteikdama kūnui stangrumo, tvirtumo bei sveikatos pojūtį.

Energijos pliūpsnis (kūno pilingas + aromaterapinis masažas)

Šios procedūros metu bus pašalintos negyvos odos ląstelės, pagerės kraujotaka, o kvapnieji aliejai pamaitins kiekvieną odos ląstelę. Judesių virpesiai atpalaiduos, nuramins viso kūno raumenis. Po procedūros užvaldys naujos energijos jausmas.

Tailando šypsena (veido masažas + veido kaukė + klasikinis Tailando masažas)

Rankų delnais, dilbiais, pėdomis bei viso kūno jėga atliekami raumenis atpalaiduojantys bei raiščius stiprinantys pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai. Kartu atliekama procedūra veidui, kurios metu atkuriama drėgmės pusiausvyra bei stabdomi odos senėjimo procesai.

Geros savijautos šaltinis (pečių juostos masažas + kojų /pėdų masažas)

Ši procedūra, suteikianti gyvybinės energijos srautą, pagerinanti kraujo bei limfos cirkuliaciją, garsėja savo gaivinančiu ir atpalaiduojančiu poveikiu ne tik pečių juostai, bet ir kojoms iki pat pirštų galiukų. Puiki savijauta užvaldys visą kūną.

Naujos Thalion veido procedūros!
%

Naujos Thalion veido procedūros!

Thalion - geriausia ką siūlo jūra! Jau šiandien SPA Namuose galite rezervuoti naujas veido procedūra...

Darbo laikas

I ...........10.00 - 20.00
II-V .......10.00 - 22.00
VI .........10.00 - 22.00
VII ........10.00 - 22.00

Pirtys

I ............12.00 - 20.00
II-V ........12.00 - 22.00
VI ...........10.00 - 22.00
VII .........10.00 - 22.00